Online Travel produktów podróży sprzedających pakietów

Dyskusje o miejscach które warto odwiedzić, zabytki, plany wycieczkowe ...

Online Travel produktów podróży sprzedających pakietów

Postprzez Wojtek Wiśniewski 27 gru 2010, o 10:08

Jaki rodzaj muszę zacząć, myśląc o zbudowaniu prawdziwego biznesu?
Jestem za sprzedażą wycieczek, gdzie podróżny kupuje wycieczkę lub produktu podróż następnie bierze udział w podróż przez nie same na swój czas. Powodem jest to z dwóch części.

1. Nie musisz być przewodnikiem i nie musisz zatrudnić jednego albo.
2. Masz 100% więcej swobody w rzeczywistości nie uczestniczące w wycieczce się. Wystarczy pomyśleć o czasowe związane z faktycznie dzieje się na wycieczkę z grupy lub osób indywidualnych.
Wojtek Wiśniewski

Re: Online Travel produktów podróży sprzedających pakietów

Postprzez Ruta Tomaszewska 27 gru 2010, o 10:11

Działamy w wycieczkach, gdy moja żona i ja własnością Yellow Bryczesy House Fly Fishing Lodge B & B.
Pobiegliśmy latać wycieczki połowy z mieszkania i przewodnictwo.
Zgadnij, kto był jednym z przewodników? Tak, masz ją. Z poważaniem. I nie zmieni przeszłości do niczego.
Ruta Tomaszewska

Postprzez Sylwia Sawicka 27 gru 2010, o 10:13

Ja z kolei Nauczyłam się tak bardzo od bycia przewodnikiem Fly Fishing i posiadania własności mieszkania. I po prostu nie chce uruchomić tego rodzaju przedsięwzięcia ponownie. Są znacznie lepsze modele biznesowe podróży tam. To część piękno na temat tego raportu jest to, że jestem w stanie podzielić się prawdziwego życia, rzeczywistości dla Ciebie.
Sylwia Sawicka

Postprzez Kornel Nowak 27 gru 2010, o 10:16

Sprzedają Wycieczki on Tours.
To jest najważniejsze, mogę powiedzieć, chcąc żyć w zakresie stylu życia jaki mamy - Internet i pracy w domu korzystając z wolności, która pochodzi z posiadania własnego firmą turystyczną online.
Nie będzie mieszkać z każdym stylem życia Internet czy co tydzień dając wycieczki.
Kornel Nowak

Postprzez Borys Sokołowski 27 gru 2010, o 10:19

Online Tour Guide, dostarczają wycieczki do osób i grup.
Gdybym nie przestraszyć się z góry, że jest ok, działalności przewodnikiem jest wielki biznes i łatwo zacząć z ograniczonych inwestycji.

Jest to wielki biznes, aby wejść do branży turystycznej i rozpoczęcia nauki na temat budowania biznesu.
Borys Sokołowski

Postprzez Jerzy Wojciechowski 27 gru 2010, o 10:21

Jeśli miłość do czynienia z ludźmi i wydatków dużo czasu na zewnątrz jest to prawdopodobnie najlepszy podróży służbowych dla Ciebie. Jest to poważna praca, dzień w dzień i-out, jak zawsze na zewnątrz w elementach. Ten podróży służbowych może być odskocznią dla Ciebie, aby następnie pójść dalej i zbudować biznesu online organizatora wycieczki.
Jerzy Wojciechowski

Postprzez Lucjusz Zielinski 27 gru 2010, o 10:24

Mam bardzo dobrego przyjaciela, który jest właścicielem kajak przewodnika. Prowadzi eko-przygody, które obejmują wyspa nadzieję. On po prostu kocha.

Pozwólcie, że podzielę się trochę z Tobą, że strategia będzie całkowicie zmienić sposób budowy lub rozwoju istniejących przedsiębiorstw przewodnikiem. Mam nadzieję, że teraz będziesz już zobaczyć i być droga przede mną, ale jeśli nie to jest tutaj.
Lucjusz Zielinski

Postprzez Jacek Wieczorek 27 gru 2010, o 10:28

Tworzenie pakietów dla Twojej firmy przewodnika, który obejmuje noclegi, posiłki i przewodnik lub usługi informacji turystycznej. Prawdopodobnie sprzedaż wycieczek, prowadzenia i wycieczki lub jako produkt godziny lub dni. Następny krok i pakiet zakwaterowania i wyżywienia, a może działalność trzecich. Sprzedaż pakietów dla klientów i będziesz super-charge przychodów w sposób bardzo duża.

Przykład:
Weź istniejących przypomnienie kajak, która sprzedaje wycieczki za 250 zł dla 2 osób. Teraz należy stworzyć noc pakietów. Tworzenie nowej linii produktów dla Twojej firmy.
Jacek Wieczorek

Postprzez Wojtek Wiśniewski 27 gru 2010, o 10:32

1. Umowa z dostawcą na zakup mieszkania noclegi na kajak pakietów.
2. Umowa z dwóch lokalnych restauracji kupić obiady dla kajaka pakietów.
3. Sprzedam 2 w nocy, 1-dniowej wycieczki kajakiem, z 2-kolacje. Zarabiać noclegi, obiady i 3rd działalności i można poważnie zacząć dodawać więcej zysków dla firmy.

Online Travel Broker - jest to nowa kategoria działalności natknąłem. Wierzę, że jest to rodzaj działalności można zacząć dosłownie bez pieniędzy. To tylko kwestia zrozumienia podróży służbowych. Oto jak działa online broker podróży.
Wojtek Wiśniewski

Postprzez Mateusz Sobczak 27 gru 2010, o 10:33

Każdy dostawca potrzeby podróży przedstawicieli handlowych. Twój broker umów z dostawcami podróży służbowej podróży do reprezentowania ich działalności i pomagać im sprzedawać więcej swoich produktów turystycznych. Wiele mniejszych przedsiębiorstw podróży nie mają przedstawicieli handlowych. Może to być wpis w branży internetowego podróży służbowych.
Mateusz Sobczak

Powrót do Turystyka